Eifeler Schach Festival 2017

Laatst bijgewerkt: maandag 29 May 2017
Geschreven door David Roos

Verslag David:

Met de povere schaaktijden die mij tegemoet komen (weinig toernooien gepland op dit moment), heb ik last minute nog besloten om mee te doen aan het Eifeler Schach Festival in Elsenborn (naast Wirtzfeld). Dit is een toernooi dat vrijdagavond begon met een blitz, zaterdag twee ploegentoernooien en zondag een rapid. Na mijn volledig belkrediet en dat van Lisa opgebeld te hebben, was er compleet niets te vinden in de regio waar er nog een plaatsje vrij was (geen B&B’s, campings, hotels). Alles (maar echt alles) was volledig volzet en dit was te wijten aan het fantastische weer, waarschijnlijk wat kampen in Worriken aan het Butgenbach stuwmeer, een oldtimer doortocht en het Schönberg festival. Dit is een samenkomst van alle 15 Schönbergen uit Duitsland, Oostenrijk, Tsjechië en België (een 400-700 personen naar verluid).
Gelukkig hebben we geen bruggen verbrand bij het verlaten van onze B&B De Silberhutte vorig jaar tijdens het BK in Butgenbach en hebben we ons erop gewaagd om toch eens te polsen of daar geen plaatsje meer vrij was, al was het maar in de tuin waar we onze tent zouden kunnen opzwieren en zo geschiedde! Een telefoontje terug met :” als je wilt, mag je gerust je tent hier komen opstellen hoor” en zo was een weekendje Duitstalige Belgie/Duitsland een feit.
Uiteindelijk bleken de Schönbergers het hele gebouw afgehuurd te hebben voor een goede 12 man maar kwamen ze maar met 6 personen af, elk in een tweepersoonkamer. Dan bleek er dat er nog enkele maar één dag bleven in plaats van twee en er zouden nog andere afkomen maar deze hebben ze daar nooit gezien. Geen fantastische indruk dus bij de vriendelijke uitbaters van de Silberhutte!
Vrijdagavond was het dus een 15-rondig blitztoernooitje met een zéér sterke bezetting. Ik was 13e elo maar nummer 12 was een 2107 en al de rest waren getitelde spelers gaande van 2205 (Ahn Martin) naar 2575 (Feller Sebastien) en een totaal van 38 spelers. Globaal gezien een matig toernooi met een mooie winst tegen second seed Pahtz Elisabeth (2474) maar ook enkele punten laten liggen die ik wel zou moeten gepakt hebben en verder veel IM’s en GM tegengekregen zonder succes en de -2300 prijs was helaas niet voor mij . Met het toernooi dat tot 1h duurde, was de slaap nogal kort. Hieronder nog een lijstje van de deelnemers boven mij.
1. Feller, Sebastien GM M 627-WIRTZFELD FRA 2575 2575 1991
2. Pähtz,Elisabeth IM W USV TU Dresden GER 2474 2477 1985
3. Shytaj,Luca,Dr. IM M SG Speyer-Schwegenheim ITA 2459 2459 1986
4. Roeder, Matthias IM M 604-KSK47-EYNATTEN GER 2397 2397 1966
5. Hautot, Stephane IM M 627-WIRTZFELD BEL 2379 2402 1980
6. Gulbas, Cemil IM M 621-T.A.L TUR 2370 2369 1980
7. Pähtz,Thomas GM M Ilmenauer SV GER 2366 2325 1956
8. Harff, Marcel FM M 607-ROCHADE EUPEN-KELMIS GER 2360 2351 1990
9. Berend,Fred IM M Dudelange LUX 2335 2345 1965
10. Berend,Elvira WGM W Dudelange LUX 2295 2271 1965
11. Ahn, Martin FM M 607-ROCHADE EUPEN-KELMIS BEL 2205 2244 1972
12. Kessler, Andreas M 627-WIRTZFELD GER 2107 2105 1963
13. Roos, David M 462-ZOTTEGEM BEL 2102 2095 1992
Zaterdag had ik nog de mogelijkheid om mee te spelen in het ploegentoernooi (er waren nog enkele ploegen die nog iemand zochten) maar toch besloten om even van het mooie weer en de omgeving te genieten die dag met Lisa. Met 30°C en bossen genoeg in het Eifelgebergte was een uitstapje naar Manderscheid zeker wel de moeite. Belangrijk is wel dat je naar het juiste Manderscheid navigeert. Blijkbaar zijn er dus twee die +- in de zelfde richting liggen dus na wat dorpen errond uitgepluist te hebben, toch de juiste gevonden. Daarna nog even afkoelen in het meer van Butgenbach, even wat eten en petanquen en daarna compleet uitgeteld om 21h in slaapvallen in de tent. Enkel zeer benieuwd naar wat er daar allemaal gebeurd is in dat ploegentoernooi want Jos Pots (arbiter op alle drie de dagen) vertelde me dat er twee spelers gediskwalificeerd waren door “onrust” en dat Fabrice Wantiez plots in de laatste ronde op bord 4 speelde ipv bord 2 zoals opgegeven.
Zondag dan nog een rapid (voor Fide Rapid elo) gespeeld met ook wel enkele mooie resultaten. Zo heb ik remise tegen 2385 (Berend Fred) en gewonnen tegen Boidman Yuri (2360). Het was toen dat de lijst met het prijzengeld uitgehangen werd. -2200 categorie… 20 euro voor eerste, 12 euro voor tweede en 8 euro voor de 3e en terwijl de eerste bij de -2000 categorie 70 euro kreeg. Dit was omdat er maar 3 personen onder de -2200 vielen. Blijkbaar was het te logisch om maar één prijs te geven in die reeks van 40 euro. Nog eens alles gegeven tegen Matthias Roeder maar IM’s die de poisoned pawn van de Lg5 najdorf ingaan en de theoretische drie pionnen pakken en het mij daarna maar laten bewijzen is toch niet echt een goede uitgangspositie in rapid om alsnog in de top 5 te raken. Uiteindelijk toch de “vette vis “ van 20 euro binnengehaald (terwijl inschrijvingsgeld 25 euro was…) voor Francois Van Lishout. Hieronder nog een lijstje van de deelnemers boven mij.
1. Fridman,Daniel GM 2605 E 2605 2658 M GER 1976 11600454
2. Feller,Sebastien GM 2578 E 2578 2596 M FRA 1991 634654
3. Haub,Thorsten Michael GM 2409 E 2409 2498 M GER 1968 4610776
4. Paehtz,Elisabeth IM 2474 E 2474 2428W GER 1985 4641833
5. Roeder,Matthias IM 2397 E 2397 M GER 1966 4600223
6. Hautot,Stephane IM 2379 E 2379 2386 M BEL 1980 202282
7. Berend,Fred IM 2335 E 2335 2385 M LUX 1965 4000102
8. Shytaj,Luca IM 2459 E 2459 2381 M ITA 1986 812633
9. Boidman,Yuri IM 2328 E 2328 2360 M GER 1952 4643992
10. Paehtz,Thomas GM 2366 E 2366 2352 M GER 1956 4611349
11. Berend,Elvira WGM 2295 E 2295 2348 W LUX 1965 4000510
12. Roos,David 2102 E 2102 M BEL 1992 210064
Op zich zeker interessant voor eens met enkele personen te gaan spelen. Op zich mooie zaal, mooie regio, juist nog wat organisatorische problemen met betrekking tot het prijzen geld maar ze kunnen er enkel maar uit leren.
Alle uitslagen zijn te vinden op: http://schach.be/2017/05/28/ergebnisse- ... hfestival/

(K)night of Caballos 2017

Laatst bijgewerkt: maandag 08 May 2017
Geschreven door David Roos

De tweede editie van de 24h blitz, dit jaar gedoopt als “(K)night of Caballos” was opnieuw een geslaagd toernooi. Met 25 duo’s hadden we 8 duo’s minder dan vorig jaar maar qua spanning en sfeer hebben we zeker niet moeten onderdoen voor het vorige jaar. De verhoogde prijzenpot was blijkbaar niet voldoende om de zware overconcurrentie op dit weekend te overbruggen (Wetters Weekend, BK Blitz (dat later afgelast bleek), Liga Blitz Antwerpen). Vier duo’s bleven 24h in elkaar zog voor de overwinning maar uiteindelijk werd het Adrian Roos-Arno Bomans die met een straffe eindsprint de tweede editie wonnen. Stefan Beukema-Jasper Beukema werden 2e , Roel Hamblok-Hendrik Ponnet werd 4e. Het duo Emile Boucquet-David Roos viel naast het podium.

De ratingprijs -1950 ging naar Maxim Slagter-Ezra Terryn, -1780 werd gewonnen door Tomme Lowie-Pepijn Pollet!

De volledige uitslag is hier te vinden:

klik hier

Böblingen 2016

Laatst bijgewerkt: zaterdag 07 January 2017
Geschreven door David Roos
A-reeks: Adrian, Nele, Wouter en Willem
B-reeks: Simon, Stijn, Sander en Tim
C-reeks: Ines
Ronde 1
2 2. Skoberne, Jure GM - 74. Van Melkebeke, Willem 1 - 0
4 4. Danielsen, Henrik GM - 76. Ghyselen, Wouter 1 - 0
21 93. Vanhuyse, Nele - 21. Alvir, Aco IM 0 - 1
32 105. Vandersmissen, Mathieu - 33. Roos, Adrian FM 1 - 0
7 7. Van Poucke, Simon - 69. Nyangar, Enkhmaa 1 - 0
29 29. Ruff, Robert - 91. Ghyselen, Tim 0 - 1
39 48. Van Puyvelde, Stijn - 111. Pibernik, Dario 1 - 0
60 124. Klüppel, Werner - 61. Dellaert, Sander 0 - 1
9 34. Herrmann, David - 9. Dellaert, Ines ½ - ½
Ronde 2
44 33. Roos, Adrian FM 0 - 103. Fischer, Daniel, Prof. Dr. 0 1 - 0
53 74. Van Melkebeke, Willem 0 - 117. Dobrikov, Marco 0 1 - 0
55 76. Ghyselen, Wouter 0 - 119. Beckers, Marius 0 1 - 0
68 134. Graf, Anton, Dr. 0 - 93. Vanhuyse, Nele 0 1 - 0
6 43. Reaves, Jason 1 - 7. Van Poucke, Simon 1 ½ - ½
7 8. Dölker, Kai 1 - 48. Van Puyvelde, Stijn 1 1 - 0
20 61. Dellaert, Sander 1 - 25. Spielberger, Horst 1 0 - 1
23 91. Ghyselen, Tim 1 - 31. Handel, Oliver 1 1 - 0
13 9. Dellaert, Ines ½ - 36. Hua, Thomas ½ 1 - 0
Ronde 3
27 16. Skembris, Spyridon GM 1 - 74. Van Melkebeke, Willem 1 1 - 0
28 76. Ghyselen, Wouter 1 - 19. Möhn, Hans FM 1 ½ - ½
30 82. Schulte, Torsten 1 - 33. Roos, Adrian FM 1 0 - 1
67 93. Vanhuyse, Nele 0 - 122. Heck, Nils 0 1 - 0
9 91. Ghyselen, Tim 2 - 14. Werner, Holger 2 ½ - ½
13 7. Van Poucke, Simon 1½ - 49. Bühler, Severin 1½ 1 - 0
25 19. Wezel, Sebastian 1 - 61. Dellaert, Sander 1 1 - 0
39 48. Van Puyvelde, Stijn 1 - 107. Schreiber, Winfried 1 1 - 0
7 30. Schneider, Stephan 1½ - 9. Dellaert, Ines 1½ ½ - ½
Ronde 4
24 33. Roos, Adrian FM 2 - 85. Li, Xueyi 2 0 - 1
40 126. Richter, Nils 1½ - 76. Ghyselen, Wouter 1½ 0 - 1
53 74. Van Melkebeke, Willem 1 - 113. Kuhn, Gerhard 1 ½ - ½
59 130. Verbruggen, Samuel 1 - 93. Vanhuyse, Nele 1 0 - 1
6 79. Cchung, Nyuk Lyn 2½ - 7. Van Poucke, Simon 2½ 0 - 1
9 28. Mader, Lena 2½ - 91. Ghyselen, Tim 2½ 1 - 0
13 12. Begri, Felix 2 - 48. Van Puyvelde, Stijn 2 1 - 0
45 61. Dellaert, Sander 1 - 110. Schröck, Holger 1 0 - 1
6 9. Dellaert, Ines 2 - 18. Chatzidaki, Dimokratia 2½ 1 - 0
Ronde 5
26 40. Bronznik, Valerij IM 2½ - 76. Ghyselen, Wouter 2½ ½ - ½
31 87. Zachary, Matheo 2 - 33. Roos, Adrian FM 2 0 - 1
33 93. Vanhuyse, Nele 2 - 51. de Visser, Leon 2 ½ - ½
48 105. Vandersmissen, Mathieu 1½ - 74. Van Melkebeke, Willem 1½ ½ - ½
4 7. Van Poucke, Simon 3½ - 98. Doll, Alexander 3½ 1 - 0
22 91. Ghyselen, Tim 2½ - 39. Pyta, Lorenz 2½ ½ - ½
31 48. Van Puyvelde, Stijn 2 - 77. Boudaba, Madjid, Dr. 2 0 - 1
51 115. Schweizer, Timo 1 - 61. Dellaert, Sander 1 0 - 1
5 22. Plaza Reino, Mateo 3 - 9. Dellaert, Ines 3 ½ - ½
Ronde 6
23 33. Roos, Adrian FM 3 - 60. Dorst, Johannes FM 3 1 - 0
28 76. Ghyselen, Wouter 3 - 52. Arnold, Max 3 1 - 0
33 44. Michalczak, Thomas FM 2½ - 93. Vanhuyse, Nele 2½ ½ - ½
48 74. Van Melkebeke, Willem 2 - 109. van Baar, Esper 2 ½ - ½
2 10. Frühsorger, Dieter 4½ - 7. Van Poucke, Simon 4½ ½ - ½
21 30. Engelhardt, Frank 3 - 91. Ghyselen, Tim 3 ½ - ½
45 101. Brüns, Steffen 2 - 48. Van Puyvelde, Stijn 2 1 - 0
46 61. Dellaert, Sander 2 - 94. Bueble, Joschua 2 ½ - ½
5 9. Dellaert, Ines 3½ - 51. Weißhaar, Matthias 3½ ½ - ½
Ronde 7
17 70. Den Hartog, Marijn 4 - 33. Roos, Adrian FM 4 0 - 1
18 38. Martin, Julian FM 4 - 76. Ghyselen, Wouter 4 1 - 0
37 93. Vanhuyse, Nele 3 - 54. Korba, Roman 3 0 - 1
48 101. Frey, Alisa WFM 2½ - 74. Van Melkebeke, Willem 2½ 0 - 1
2 7. Van Poucke, Simon 5 - 3. Seifert, Martin 5 ½ - ½
22 91. Ghyselen, Tim 3½ - 45. Nguyen, Thai Dai Vinh 3½ 0 - 1
44 97. Staudacher, Leon 2½ - 61. Dellaert, Sander 2½ 0 - 1
50 48. Van Puyvelde, Stijn 2 - 92. Reinschmidt, Martin 2 ½ - ½
3 10. Rashba, David 4½ - 9. Dellaert, Ines 4 1 - 0
Ronde 8
5 33. Roos, Adrian FM 5 - 4. Danielsen, Henrik GM 5 ½ - ½
24 76. Ghyselen, Wouter 4 - 32. Ortmann, David FM 4 0 - 14
54 120. Cummings, Nicolai 3 - 93. Vanhuyse, Nele 3 0 - 1
41 74. Van Melkebeke, Willem 3½ - 141. Khoshnevis, Farzin Daniel 3½ ½ - ½
3 62. Brunner, Jürgen 5½ - 7. Van Poucke, Simon 5½ ½ - ½
27 21. Haug, Siegmund 3½ - 61. Dellaert, Sander 3½ 0 - 1
30 41. Gauer, Jakob 3½ - 91. Ghyselen, Tim 3½ 0 - 1
47 95. Khadempour, Parviz 2½ - 48. Van Puyvelde, Stijn 2½ 0 - 1
10 7. Erhardt, Kristian 4 - 9. Dellaert, Ines 4 ½ - ½
Ronde 9
11 22. Höfelsauer, Thomas FM 5½ - 33. Roos, Adrian FM 5½ ½ - ½
31 46. Hasenohr, Benedict FM 4 - 76. Ghyselen, Wouter 4 1 - 0
37 93. Vanhuyse, Nele 4 - 69. Weisenburger, Horst 4 ½ - ½
30 26. Ackermann, Hans Werner FM 4 - 74. Van Melkebeke, Willem 4 1 - 0
4 7. Van Poucke, Simon 6 - 4. Blum, Frederik 6 1 - 0
19 61. Dellaert, Sander 4½ - 26. Shahisavandi, Abdollah 4½ 1 - 0
22 91. Ghyselen, Tim 4½ - 37. Schneider, Thomas 4½ ½ - ½
38 48. Van Puyvelde, Stijn 3½ - 81. Kobald, Jacqueline 3½ ½ - ½
8 9. Dellaert, Ines 4½ - 17. Volk, Oskar 4½ ½ - ½
Klassement
27. Roos, Adrian FM 2304 M Caballos Zottegem BEL 5 2 2 6.0 2175
81. Ghyselen, Wouter 2137 M Caballos Zottegem BEL 3 2 4 4.0 2235
74. Vanhuyse, Nele 2075 W Caballos Zottegem BEL 3 3 3 4.5 2103
88. Van Melkebeke, Willem 2140 M Caballos Zottegem BEL 2 4 3 4.0 2134
5. Van Poucke, Simon 1958 M Caballos Zottegem BEL 5 4 0 7.0 1799
30. Dellaert, Sander 1744 M Caballos Zottegem BEL 5 1 3 5.5 1692
36. Ghyselen, Tim 1629 M BEL 3 4 2 5.0 1838
83. Van Puyvelde, Stijn 1786 M Caballos Zottegem BEL 3 2 4 4.0 1688
19. Dellaert, Ines 1416 W Caballos Zottegem BEL 2 6 1 5.0 1269

Bethune 2016

Laatst bijgewerkt: vrijdag 30 December 2016
Geschreven door David Roos

A-reeks

R1
21 0 [0] ROOS David 2126 F 0 - 1 LUTARD Florian 2036 F [0] 0
26 0 [0] PLESSIS Arnaud 2008 F 0 - 1 SMEKENS Ruben 2105 F [0] 0
29 0 [0] TARIN Nicolas 2088 F 1 - 0 COLIN Peter 1962 F [0] 0
R2
15 1 [1] SMEKENS Ruben 2105 F 0 - 1 PHILIPPE Guillaume 2313 F [0] 1
29 0 [0] VAN RANDTWIJK Mick 1980 F 0 - 1 ROOS David 2126 F [0] 0
30 0 [0] DE BLOCK Yordi 2069 F 0 - 1 COLIN Peter 1962 F [0] 0
R3
12 1 DELORME Axel 2517 F 1 - 0 ROOS David 2126 F 1
21 1 COLIN Peter 1962 F 0 - 1 VLACHOS Anatole 2215 F 1
R4
24 1 COLIN Peter 1962 F 0 - 1 ROGER Mehdi 2153 F 1
27 1 ROOS David 2126 F 1 - 0 DE CONINCK Erik 1929 F 1
R5
15 2 FONTAINE Quentin 2289 F 1 - 0 ROOS David 2126 F 2
29 1 ROUZE Xavier 2074 F X - X COLIN Peter 1962 F 1
R6
20 2 ROOS David 2126 F X - X CAPONE Nicola 2389 F 2
31 1½ COLIN Peter 1962 F 0 - 1 DE WAELE Warre 2041 F 1½
R7
26 2½ BRATUSZEWSKI Jorden 1967 F 0 - 1 ROOS David 2126 F 2½
32 1½ VAN RANDTWIJK Mick 1980 F 1 - 0 COLIN Peter 1962 F 1½
R8
18 3½ ROOS David 2126 F 0 - 1 LE QUANG Kim 2316 F 3½
33 1½ COLIN Peter 1962 F 0 - 1 SZYLAR Eric 2058 F 1½
34 1 GONZALES Mathias 2016 F 1 - 0 SMEKENS Ruben 2105 F 1
R9
23 3½ REAL Thibault 2085 F 1 - 0 ROOS David 2126 F 3½
33 2 GONZALES Mathias 2016 F 0 - 1 COLIN Peter 1962 F 1½
34 1 SMEKENS Ruben 2105 F 1 - 0 BESSAT Remy 1937 F 2
Klassement
53 ROOS David 2126 F SenM BEL 3½ 35½ 41
65 COLIN Peter 1962 F SenM BEL 2½ 25½ 29½
66 SMEKENS Ruben 2105 F SenM BEL 2 29 32½

B-reeks

Annelies
1 N 0 31 DE COCQ Ramin 1628 F BenM BEL 4½ 35½ 42½
2 B ½ 59 LALLEMAND Paul 1678 F SepM BEL 3 27½ 33
3 N 0 41 WARNAULT Pierre 1849 F SepM FRA HDF 4 33 40½
4 B 1 61 MSALLHA Samuel 1656 F SenM FRA HDF 3 23½ 28
5 N 1 44 PAVILLON Guillaume 1831 F SenM FRA HDF 4 30½ 37
6 B 0 8 OMOTA Vlad 1888 F MinM NED 6 36 44½
7 N 0 49 VERVAET Bart 1806 F SenM BEL 3½ 35 42½
8 B ½ 58 DA SILVA HELENO Jorit 1639 F BenM BEL 3 31½ 37½
9 N 1 66 WOLFANGEL Claude 1669 F SepM FRA HDF 1½ 28½ 33½

Liga Jeugd uitslagen

Laatst bijgewerkt: zondag 30 October 2016
Geschreven door David Roos

Alle uitslagen en paringen van de liga jeugd zijn hier te vinden:

-20

-16

-14

-12

-10

Liga 16-17 R1

Laatst bijgewerkt: zondag 25 September 2016
Geschreven door David Roos

Gesloten (http://chess-results.com/tnr240039.aspx?lan=1)

1 1 2279 FM Roos Adrian 1 - 0 Vermeulen Frank 1854 8
3 3 2143 Smekens Ruben 0 - 1 Vanhuyse Nele 2095 6

Open (http://chess-results.com/tnr240036.aspx?lan=17)

3 4 Verkimpe Mike 1979 0 1 - 0 0 De Gendt Eddy 1498 41
6 45 De Bie Stephaan 1410 0 0 - 1 0 Van Poucke Simon 1946 7
8 47 Engels Kurt 1388 0 0 - 1 0 Mannaert Erwin 1940 9
9 10 Van De Wynkele Rudy 1936 0 ½ - ½ 0 Dellaert Ines 1383 48
10 49 Pisaneschi Maxime 1365 0 0 - 1 0 Verstraeten Jan 1934 11
13 14 De Waele Warre 1869 0 1 - 0 0 Ismail Mahmoud 1335 52
14 53 De Naeyer Rik 1330 0 0 - 1 0 Van Vooren Marc 1839 16
15 17 Van Puyvelde Stijn 1825 0 1 - 0 0 Deleu Emmanuel 1325 54
16 55 Goederson Martijn 1208 0 0 - 1 0 Temmerman Hans 1807 18
22 61 Ooms Kylion 1121 0 0 - 1 0 Van De Putte Ben 1754 24
26 65 De Guesquiere Lander 0 0 0 - 1 0 Dellaert Sander 1675 28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blitz Geraardsbergen 2016

Laatst bijgewerkt: woensdag 17 August 2016
Geschreven door David Roos
Klassement
3 Verstraeten Rein (2344N) M BEL 7.0/9 0.0 0 0 0.0 0.00
11 Poelman Geoffrey (1863N) M BEL 5.0/9 --- 5 5 36.5 0.00
16 Van De Putte Ben (1754N) M BEL 5.0/9 --- 4 5 37.5 0.00
26 Roos Frank (1824N) M BEL 4.0/9 --- 4 4 30.0 0.00

Rapid Geraardsbergen 2016

Laatst bijgewerkt: woensdag 17 August 2016
Geschreven door David Roos
Klassement
3 * Roos David (2098) M Zottegem BEL 4.0/5 15.5 0 0 0.0 0.00
4 * De Weird Matthias (2004) M Zottegem BEL 3.0/5 15.5 0 0 0.0 0.00
10 * Van Puyvelde Stijn (1825) M Zottegem BEL 3.0/5 13.5 2 2 11.5 0.00
11 Van Poucke Simon (1946) M Zottegem BEL 3.0/5 11.0 0 0 0.0 0.00

Open van Geraardsbergen 2016

Laatst bijgewerkt: woensdag 17 August 2016
Geschreven door David Roos
Klassement
4 * Michiels Dirk (2295N) M Zottegem BEL 6.5/9 --- 35.0 0
9 * Ghyselen Wouter (2133N) M Zottegem BEL 6.0/9 --- 34.0 2004
24 * Ghysels Marc (2140N) M Zichemse Schaakclub BEL 5.5/9 --- 28.5 1916
26 * De Weird Matthias (2004N) M Zottegem BEL 5.5/8 --- 26.5 1864
35 * Van Puyvelde Stijn (1825N) M Zottegem BEL 5.0/9 --- 25.5 1747
36 * Poelman Geoffrey (1863N) M Zottegem BEL 5.0/9 --- 24.0 1746
38 * Van De Putte Ben (1754N) M Deinze BEL 5.0/9 --- 23.0 1806
46 * Saligo Luc (2105N) M Zottegem BEL 4.5/9 --- 29.5 0
50 * Temmerman Hans (1807N) M Zottegem BEL 4.5/9 --- 23.5 1805
85 * De Weird Evy (1615N) V Zottegem BEL 3.5/8 --- 13.0 1583
101 * De Gendt Eddy (1498N) M Zottegem BEL 3.0/7 --- 8.5 0
112 De Martelaere Bram ( 0 ) M BEL 1.0/8 --- 9.0 0
 
R1
3 Michiels Dirk (2295N) 1-0 Verellen Jef (1805N)
4 Temmerman Hans (1807N) 0-1 Doggers Peter (2215N)
7 Ghysels Marc (2140N) 1-0 Kutchoukov Daniel (1778N)
9 Ghyselen Wouter (2133N) 1-0 Van De Putte Ben (1754N)
10 De Groof Maurice (1750N) 0-1 Saligo Luc (2105N)
18 Lemmens Philip (2021N) 1-0 De Weird Evy (1615N)
23 De Weird Matthias (2004N) 1-0 Geerinckx Bernard (1530N)
28 De Gendt Eddy (1498N) 0-1 Eijk Yuri (1963N)
39 Debucke Jolan (1379N) ½-½ Poelman Geoffrey (1863N)
46 Van Puyvelde Stijn (1825N) ½-½ Diedrich Walter ( 0 )
48 De Martelaere Bram ( 0 ) Bye
 
R2
2 Sarrau Jelle (2359N)( 2.0) 1-0 De Weird Matthias (2004N)( 1.0)
3 Tomme Lowie (2000N)( 1.5) ½-½ Michiels Dirk
7 Dudink Bas (1960N)( 1.5) ½-½ Ghysels Marc
9 Van Amerongen Arjen (1956N)( 1.5) ½-½ Ghyselen Wouter (2133N)( 1.5)
22 Poelman Geoffrey (1863N)( 1.5) 1-0 Brands Rene (1405N)( 0.5)
24 Dreelinck Jacob (1476N)( 1.0) ½-½ Van Puyvelde Stijn (1825N)( 1.0)
33 Geerinckx Bernard (1530N)( 0.0) 0-1 Temmerman Hans (1807N)( 1.0)
35 Ooghe Jean-Marie (1804N)( 1.0) 1-0 De Gendt Eddy (1498N)( 0.0)
39 Van De Putte Ben (1754N)( 1.0) 1-0 Evens Joris (1449N)( 0.0)
 
R3
5 Lemmens Philip (2021N)( 3.5) ½-½ Saligo Luc (2105N)( 3.0)
8 Michiels Dirk (2295N)( 3.5) 1-0 Bosschem Eddy (1900N)( 2.5)
10 Ghysels Marc (2140N)( 2.5) ½-½ Van Amerongen Arjen (1956N)( 3.0)
11 Poelman Geoffrey (1863N)( 1.5) 0-1 Lagrain Jan (2135N)( 3.0)
12 Ghyselen Wouter (2133N)( 3.0) 1-0 De True Toon (1845N)( 2.5)
22 De Weird Matthias (2004N)( 3.0) 1-0 Ooghe Jean-Marie (1804N)( 2.0)
23 Legemaat Gerrit (1993N)( 2.5) 1-0 Van De Putte Ben (1754N)( 2.0)
35 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 2.0) 1-0 Gulieva Karina (1208N)( 1.0)
36 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0) 0-1 Karstens Lex (1824N)( 2.5)
37 Temmerman Hans (1807N)( 2.0) 1-0 Dreelinck Jacob (1476N)( 1.5)
43 De Weird Evy (1615N)( 1.5) 1-0 Diedrich Walter ( 0 )( 1.5)
49 De Gendt Eddy (1498N)( 1.0) ½-½ Debucke Dimitri (1385N)( 1.0)

R4
3 Sneppe Herman (1973N)( 2.5) 0-1 Michiels Dirk (2295N)( 3.5)
4 Saligo Luc (2105N)( 3.0) ½-½ Schalkx Johnny (2191N)( 3.0)
7 Vanhauwaert Kurt (1744N)( 3.0) ½-½ Ghyselen Wouter (2133N)( 3.0)
9 Bosschem Eddy (1900N)( 2.5) ½-½ Ghysels Marc (2140N)( 2.5)
15 Versporten Wim (2009N)( 3.0) 1-0 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 2.0)
16 Hock Diego (2005N)( 3.0) 1-0 Temmerman Hans (1807N)( 2.0)
17 Han Yichen (1510N)( 2.0) 0-1 De Weird Matthias (2004N)( 3.0)
26 Mouhsine Rachid (1672N)( 2.5) 1-0 Poelman Geoffrey (1863N)( 1.5)
29 De True Toon (1845N)( 2.5) 1-0 De Weird Evy (1615N)( 1.5)
40 Van De Putte Ben (1754N)( 2.0) 1-0 Deschuyteneer Lucien (1473N)( 1.0)
41 Nellen Marcel (1742N)( 2.0) 1-0 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0)
49 Deschuyteneer Willy (1343N)( 1.0) ½-½ De Gendt Eddy (1498N)( 1.0)

R5
2 Becx César (2094N)( 4.5) 0-1 Michiels Dirk (2295N)( 5.0)
6 De Weird Matthias (2004N)( 3.5) 0-1 Lagrain Jan (2135N)( 5.0)
7 Ghyselen Wouter (2133N)( 4.5) 1-0 Keiman Clemens (1876N)( 4.0)
8 Tomme Lowie (2000N)( 4.5) ½-½ Saligo Luc (2105N)( 4.0)
15 Ghysels Marc (2140N)( 4.0) 1-0 Debrouwere Jeroen (1906N)( 3.0)
26 Caufriez Olivier (1872N)( 3.0) 1-0 Van De Putte Ben (1754N)( 3.0)
29 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 3.5) 1-0 Han Yichen (1510N)( 3.0)
31 Temmerman Hans (1807N)( 3.5) 1-0ffHuysman Robert (1487N)( 2.0)
32 Poelman Geoffrey (1863N)( 3.5) 1-0 Matthijs Luc (1580N)( 2.5)
40 De Weird Evy (1615N)( 2.0) ½-½ Dreelinck Jacob (1476N)( 3.0)
50 Evens Joris (1449N)( 2.0) 1-0 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0)

R6
1 Michiels Dirk (2295N)( 5.0) ½-½ Ringoir Tanguy (2474N)( 5.0)
4 Sarrau Jelle (2359N)( 4.5) ½-½ Ghyselen Wouter (2133N)( 4.5)
6 Saligo Luc (2105N)( 4.0) ½-½ Clijsen Mark (2052N)( 4.5)
8 Sneppe Herman (1973N)( 4.0) ½-½ Ghysels Marc (2140N)( 4.0)
18 Temmerman Hans (1807N)( 3.5) ½-½ De Weird Matthias (2004N)( 3.5)
19 Eijk Yuri (1963N)( 3.5) ½-½ Van Puyvelde Stijn (1825N)( 3.5)
27 Kutchoukov Daniel (1778N)( 2.5) 0-1 Poelman Geoffrey (1863N)( 3.5)
33 Van De Putte Ben (1754N)( 3.0) 1-0 De Smet Karl (1594N)( 2.0)
40 Jorgensen Christian (1397N)( 3.0) 1-0 De Weird Evy (1615N)( 2.0)
52 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0) 0-1 Van Der Voorde Sonja (1427N)( 2.0)

R7
2 Lai Hing Ting (2401N)( 6.0) 1-0 Michiels Dirk (2295N)( 5.0)
5 Ghyselen Wouter (2133N)( 5.5) 1-0 Dudink Bas (1960N)( 4.5)
8 Ghysels Marc (2140N)( 4.0) 0-1 Audenaert Bart (2021N)( 5.0)
9 Versporten Wim (2009N)( 4.5) ½-½ Saligo Luc (2105N)( 4.5)
15 Verlinden Robijn (2052N)( 4.5) 1-0 Poelman Geoffrey (1863N)( 3.5)
16 Van Amerongen Peggy (2008N)( 4.5) 1-0 Temmerman Hans (1807N)( 3.5)
21 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 4.0) ½-½ Bosschem Eddy (1900N)( 4.0)
29 Wittevrongel Jarith ( 0 )( 3.0) 0-1 Van De Putte Ben (1754N)( 4.0)
38 Boom Harrie (1768N)( 3.0) 1-0 De Gendt Eddy (1498N)( 2.0)
41 De Weird Evy (1615N)( 3.0) 1-0 Van De Velde Georges (1386N)( 2.0)
49 Kutchoukov Thomas ( 688N)( 2.0) 1-0 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0)

R8
2 Descamps Stijn (2067N)( 6.0) ½-½ Ghyselen Wouter (2133N)( 6.0)
3 Michiels Dirk (2295N)( 5.5) ½-½ Sarrau Jelle (2359N)( 6.0)
11 Saligo Luc (2105N)( 4.5) 0-1 Van Amerongen Peggy (2008N)( 5.5)
14 Keiman Clemens (1876N)( 4.5) ½-½ Ghysels Marc (2140N)( 4.5)
16 De Weird Matthias (2004N)( 5.0) 1-0 Meskens Stephan (1850N)( 4.0)
20 Van De Putte Ben (1754N)( 5.0) 1-0 De Smedt Mark (1960N)( 4.0)
23 Debrouwere Jeroen (1906N)( 4.5) ½-½ Van Puyvelde Stijn (1825N)( 4.5)
27 Poelman Geoffrey (1863N)( 4.5) 1-0 De Groof Maurice (1750N)( 3.5)
31 Temmerman Hans (1807N)( 4.0) ½-½ De Wit Han (1558N)( 4.0)
41 Han Yichen (1510N)( 4.0) 1-0 De Weird Evy (1615N)( 3.0)
50 De Gendt Eddy (1498N)( 3.0) 1-0 Van Der Voorde Sonja (1427N)( 2.0)
54 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0) 0-1 Haverbeke Jean-Pierre (1494N)( 2.5)

R9
1 Ghyselen Wouter (2133N)( 6.0) 0-1 Ringoir Tanguy (2474N)( 7.5)
5 Clijsen Mark (2052N)( 5.5) 0-1 Michiels Dirk (2295N)( 6.5)
13 Denys Frank (1917N)( 5.5) ½-½ De Weird Matthias (2004N)( 5.5)
14 Sneppe Herman (1973N)( 6.0) 1-0 Van De Putte Ben (1754N)( 5.0)
15 Ghysels Marc (2140N)( 5.5) 1-0 Vanhee Freddy (1872N)( 4.5)
16 Busschots Johan (1881N)( 5.5) 1-0 Saligo Luc (2105N)( 4.5)
19 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 5.0) ½-½ Hock Diego (2005N)( 5.0)
21 Eijk Yuri (1963N)( 5.0) ½-½ Poelman Geoffrey (1863N)( 5.0)
30 Claudon Andreas (1641N)( 4.5) ½-½ Temmerman Hans (1807N)( 4.5)
42 Ninclaus Wouter (1661N)( 4.0) 1-0 De Gendt Eddy (1498N)( 3.0)
43 De Weird Evy (1615N)( 3.5) ½-½ Evens Joris (1449N)( 3.5)
53 Lefebvre Willy (1487N)( 2.5) 1-0 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0)
 

Summer Open Praag 2016

Laatst bijgewerkt: zondag 14 August 2016
Geschreven door David Roos

Sander Dellaert

1 40 94   Roes Frans 0 1678 NED 4,5 s 1
2 6 7   Wasik Piotr 1963 0 POL 6,5 w 0
3 29 82   Zhukavina Elena 1391 0 RUS 3,0 s 1
4 10 5   Sipila Markku 1991 0 FIN 7,0 w 0
5 27 73   Radionov Deni 1530 0 RUS 4,5 s ½
6 28 77   Thorat Aishwarya 1466 0 IND 4,0 w 1
7 16 19   Ziabari Morteza 1871 0 GER 6,0 s 0
8 25 88   Gandi Bat Erdene 1244 0 MGL 4,0 w 1
9 18 24   Dvorak Ales 1840 0 CZE 4,5 s 1

 

Ines Dellaert

 1 27 28   Wasik Jozef 1813 0 POL 5,5 s ½
2 26 19   Ziabari Morteza 1871 0 GER 6,0 w 0
3 42 75   Jackson Paul R 1501 0 ENG 2,5 s 0
4 44 31   Mazauric Julien 1797 0 FRA 4,0 w 0
5 21 71   Andras Anton 1542 0 SVK 0,5 s 1
6 44 67   Zacek Petr 1585 0 CZE 3,0 w ½
7 43 90   Bronder Polina 1208 0 NOR 3,0 s ½
8 38 46   Gravina Giuseppe 1728 0 ITA 3,5 w 1
9 33 45   Cisarik Pavol 1728 0 SVK 4,5 s 0

TIPC 2016

Laatst bijgewerkt: zondag 07 August 2016
Geschreven door David Roos

Klassement

A-reeks
23. De Herdt Yasseen 2031 5/9 22 2078 19.25 2121
34. Van Den Heede Dorian 1996 4.5/9 16.5 2047 17.00 2045
B-reeks
8. Van Poucke Simon 1963 6/9 32.5 1836 27.75 1960
54. Temmerman Hans 1834 4/9 21.5 1709 16.25 1673

R1

A-reeks
De Herdt Yasseen (2031) 0-1 Klinova Masha (2301)
Vanderwaeren Serge (2208) 1-0 Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) 1-0 Henrotte Christian (1707)
Temmerman Hans (1834) ½-½ Arabia Allan (1649)

R2

A-reeks
Decrop Hendrik (1935) 0-1 De Herdt Yasseen (2031)
Van Den Heede Dorian (1996) 0-1 Naumkin Igor (2405)
B-reeks
Guerit Justin (1771) 0-1 Van Poucke Simon (1963)/p>
Van Hoorebeke Jimmy (1720) 0-1 Temmerman Hans (1834)

R3

A-reeks
Boucquet Emile (2179) 1-0 De Herdt Yasseen (2031)
Decrop Hendrik (1935) 1-0 Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) ½-½ Porteman Eric (1847)
Temmerman Hans (1834) ½-½ De Groof Maurice (1772)

R4

A-reeks
De Herdt Yasseen (2031) 1-0 Dallemagne Maximilien (1813)
Van Den Heede Dorian (1996) 1-0 Lui Eric (1890)
B-reeks
Roels Frederik (1918) ½-½ Van Poucke Simon (1963)
Sohet Cedric (1723) 1-0 Temmerman Hans (1834)

R5

A-reeks
Thirion Marcel (2125) ½-½ De Herdt Yasseen (2031)
Van Haelst Raymond (1892) 0-1 Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) ½-½ Cornil Etienne (1994)
Bele Charles (1712) 1-0 Temmerman Hans (1834)

R6

A-reeks
De Herdt Yasseen (2031) ½-½ Barbier Wim (2083)
Lacroix Bruno (2169) ½-½ Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Chung Choong Lon Marc (1828) 0-1 Van Poucke Simon (1963)/p>
Temmerman Hans (1834) ½-½ Henry Michael (1685)

R7

A-reeks
Werner Ivan (2110) ½-½ De Herdt Yasseen (2031)
Van Den Heede Dorian (1996) ½-½ Van Uytven Eric (2074)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) ½-½ Pattyn Luc (1752)
Carella Francesco (1688) 0-1 Temmerman Hans (1834)

R8

A-reeks
De Herdt Yasseen (2031) ½-½ Lacroix Bruno (2169)
Van Den Heede Dorian (1996) ½-½ Dugailliez Guy (1941)
B-reeks
Collart Loris (1906) 1-0 Van Poucke Simon (1963)
Temmerman Hans (1834) 0-1 Frederiksen Jens (1717)

R9

A-reeks
Ancion Merowig (1988) 0-1 De Herdt Yasseen (2031)
Dublet Emilien (1906) 0-1 Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) 1-0 Ooghe Jean-Marie (1798)
Temmerman Hans (1834) ½-½ Pieroni Severino (1716)