NL-FR-EN-Spelers

Laatst bijgewerkt: zondag 05 July 2020 Geschreven door David Roos

(18, 'Spelers', 'Joueurs', 'Players', '

\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

De geselecteerde spelers voor de Belgische ploeg zijn:

\r\n

\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

 
         
BE m Lars Swijsen 1991 16
BE m Nathan De Strycker 1841 16
BE m Hans Vandersmissen 1817 16
BE v Sarah Snoeck 1402 16
BE m Ben Tuerlincks 1945 14
BE m Maarten De Vleeschauwer 1940 14
BE m Lennert Lenaerts 1939 14
BE v Lotte Demey 1450 14
BE m Capone Nicola 2086 12
BE m Arno Sterck 1721 12
         
De geselecteerde spelers voor de Nederlandse ploeg zijn:  
         
NL m Lars Vereggen 2061 16
NL v Sophia Thoma 1974 16
NL v Mahsa Bitalzadeh 1932 16
NL v Catheleijne Sanders 1738 16
NL m Thomas Beerdsen 2037 14
NL m Ankit Mahji 1836 14
NL m Joris Gerlagh 1805 14
NL v Maaike Keetman 1797 14
NL v Anna Maja Kazarian 1908 12
NL m Robby Kevlishvili 1838 12
         
De geselecteerde spelers voor de Duitse ploeg zijn:  
         
GE m Flüchter Gregor 1971 dwz 16
GE v Stolcz Bianca 1723 dwz 16
GE m Dorr Yannick 1908 elo 16
GE m Lysander Hans 1776 elo 16
GE m Werner Justus 1491 dwz 14
GE m Gretz Denis 1630 dwz 14
GE v Schwind Clara 1313 dwz 14
GE v Belizaire Jeannine 1028 dwz 14
GE m von Schlippe Nicolai 1454 dwz 12
GE m Dittrich Tom 1675 elo 12
         
De geselecteerde spelers voor de Britse ploeg zijn:    
         
UK m James Bowler 2018* 16
UK m Jasdeep Gahir 1986* 16
UK m Matthew Fanning 1826* 16
UK v Rachel Cass 1898* 16
UK m Joseph McPhillips 2138* 14
UK m Barnaby Graff 1866* 14
UK m Adam C Taylor 1850* 14
UK v Natalie Cass 1642* 14
UK m William Claridge-Hansen 1946* 12
UK m Isaac Stables 1682* 12

', '

\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

Les joueurs sélectionnés pour l équippe Belge sont:  
         
BE m Lars Swijsen 1991 16
BE m Nathan De Strycker 1841 16
BE m Hans Vandersmissen 1817 16
BE v Sarah Snoeck 1402 16
BE m Ben Tuerlincks 1945 14
BE m Maarten De Vleeschauwer 1940 14
BE m Lennert Lenaerts 1939 14
BE v Lotte Demey 1450 14
BE m Capone Nicola 2086 12
BE m Arno Sterck 1721 12
         
Les joueurs sélectionnés pour l équippe des Pays-Bas sont:  
         
NL m Lars Vereggen 2061 16
NL v Sophia Thoma 1974 16
NL v Mahsa Bitalzadeh 1932 16
NL v Catheleijne Sanders 1738 16
NL m Thomas Beerdsen 2037 14
NL m Ankit Mahji 1836 14
NL m Joris Gerlagh 1805 14
NL v Maaike Keetman 1797 14
NL v Anna Maja Kazarian 1908 12
NL m Robby Kevlishvili 1838 12
         
Les joueurs sélectionnés pour l équippe Allemande sont:  
         
GE m Flüchter Gregor 1971 dwz 16
GE v Stolcz Bianca 1723 dwz 16
GE m Dorr Yannick 1908 elo 16
GE m Lysander Hans 1776 elo 16
GE m Werner Justus 1491 dwz 14
GE m Gretz Denis 1630 dwz 14
GE v Schwind Clara 1313 dwz 14
GE v Belizaire Jeannine 1028 dwz 14
GE m von Schlippe Nicolai 1454 dwz 12
GE m Dittrich Tom 1675 elo 12
         
Les joueurs sélectionnés pour l équippe Brittanique sont:    
         
UK m James Bowler 2018* 16
UK m Jasdeep Gahir 1986* 16
UK m Matthew Fanning 1826* 16
UK v Rachel Cass 1898* 16
UK m Joseph McPhillips 2138* 14
UK m Barnaby Graff 1866* 14
UK m Adam C Taylor 1850* 14
UK v Natalie Cass 1642* 14
UK m William Claridge-Hansen 1946* 12
UK m Isaac Stables 1682* 12

', '

\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

The selected players for the Belgian team are:  
         
BE m Lars Swijsen 1991 16
BE m Nathan De Strycker 1841 16
BE m Hans Vandersmissen 1817 16
BE v Sarah Snoeck 1402 16
BE m Ben Tuerlincks 1945 14
BE m Maarten De Vleeschauwer 1940 14
BE m Lennert Lenaerts 1939 14
BE v Lotte Demey 1450 14
BE m Capone Nicola 2086 12
BE m Arno Sterck 1721 12
         
The selected players for the Durch team are:  
         
NL m Lars Vereggen 2061 16
NL v Sophia Thoma 1974 16
NL v Mahsa Bitalzadeh 1932 16
NL v Catheleijne Sanders 1738 16
NL m Thomas Beerdsen 2037 14
NL m Ankit Mahji 1836 14
NL m Joris Gerlagh 1805 14
NL v Maaike Keetman 1797 14
NL v Anna Maja Kazarian 1908 12
NL m Robby Kevlishvili 1838 12
         
The selected plauers for the German team are:  
         
GE m Flüchter Gregor 1971 dwz 16
GE v Stolcz Bianca 1723 dwz 16
GE m Dorr Yannick 1908 elo 16
GE m Lysander Hans 1776 elo 16
GE m Werner Justus 1491 dwz 14
GE m Gretz Denis 1630 dwz 14
GE v Schwind Clara 1313 dwz 14
GE v Belizaire Jeannine 1028 dwz 14
GE m von Schlippe Nicolai 1454 dwz 12
GE m Dittrich Tom 1675 elo 12
         
The selected players for the Brittish team are:    
         
UK m James Bowler 2018* 16
UK m Jasdeep Gahir 1986* 16
UK m Matthew Fanning 1826* 16
UK v Rachel Cass 1898* 16
UK m Joseph McPhillips 2138* 14
UK m Barnaby Graff 1866* 14
UK m Adam C Taylor 1850* 14
UK v Natalie Cass 1642* 14
UK m William Claridge-Hansen 1946* 12
UK m Isaac Stables 1682* 12

', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', ''),