Open van Geraardsbergen 2016

Laatst bijgewerkt: woensdag 17 August 2016
Geschreven door David Roos
Klassement
4 * Michiels Dirk (2295N) M Zottegem BEL 6.5/9 --- 35.0 0
9 * Ghyselen Wouter (2133N) M Zottegem BEL 6.0/9 --- 34.0 2004
24 * Ghysels Marc (2140N) M Zichemse Schaakclub BEL 5.5/9 --- 28.5 1916
26 * De Weird Matthias (2004N) M Zottegem BEL 5.5/8 --- 26.5 1864
35 * Van Puyvelde Stijn (1825N) M Zottegem BEL 5.0/9 --- 25.5 1747
36 * Poelman Geoffrey (1863N) M Zottegem BEL 5.0/9 --- 24.0 1746
38 * Van De Putte Ben (1754N) M Deinze BEL 5.0/9 --- 23.0 1806
46 * Saligo Luc (2105N) M Zottegem BEL 4.5/9 --- 29.5 0
50 * Temmerman Hans (1807N) M Zottegem BEL 4.5/9 --- 23.5 1805
85 * De Weird Evy (1615N) V Zottegem BEL 3.5/8 --- 13.0 1583
101 * De Gendt Eddy (1498N) M Zottegem BEL 3.0/7 --- 8.5 0
112 De Martelaere Bram ( 0 ) M BEL 1.0/8 --- 9.0 0
 
R1
3 Michiels Dirk (2295N) 1-0 Verellen Jef (1805N)
4 Temmerman Hans (1807N) 0-1 Doggers Peter (2215N)
7 Ghysels Marc (2140N) 1-0 Kutchoukov Daniel (1778N)
9 Ghyselen Wouter (2133N) 1-0 Van De Putte Ben (1754N)
10 De Groof Maurice (1750N) 0-1 Saligo Luc (2105N)
18 Lemmens Philip (2021N) 1-0 De Weird Evy (1615N)
23 De Weird Matthias (2004N) 1-0 Geerinckx Bernard (1530N)
28 De Gendt Eddy (1498N) 0-1 Eijk Yuri (1963N)
39 Debucke Jolan (1379N) ½-½ Poelman Geoffrey (1863N)
46 Van Puyvelde Stijn (1825N) ½-½ Diedrich Walter ( 0 )
48 De Martelaere Bram ( 0 ) Bye
 
R2
2 Sarrau Jelle (2359N)( 2.0) 1-0 De Weird Matthias (2004N)( 1.0)
3 Tomme Lowie (2000N)( 1.5) ½-½ Michiels Dirk
7 Dudink Bas (1960N)( 1.5) ½-½ Ghysels Marc
9 Van Amerongen Arjen (1956N)( 1.5) ½-½ Ghyselen Wouter (2133N)( 1.5)
22 Poelman Geoffrey (1863N)( 1.5) 1-0 Brands Rene (1405N)( 0.5)
24 Dreelinck Jacob (1476N)( 1.0) ½-½ Van Puyvelde Stijn (1825N)( 1.0)
33 Geerinckx Bernard (1530N)( 0.0) 0-1 Temmerman Hans (1807N)( 1.0)
35 Ooghe Jean-Marie (1804N)( 1.0) 1-0 De Gendt Eddy (1498N)( 0.0)
39 Van De Putte Ben (1754N)( 1.0) 1-0 Evens Joris (1449N)( 0.0)
 
R3
5 Lemmens Philip (2021N)( 3.5) ½-½ Saligo Luc (2105N)( 3.0)
8 Michiels Dirk (2295N)( 3.5) 1-0 Bosschem Eddy (1900N)( 2.5)
10 Ghysels Marc (2140N)( 2.5) ½-½ Van Amerongen Arjen (1956N)( 3.0)
11 Poelman Geoffrey (1863N)( 1.5) 0-1 Lagrain Jan (2135N)( 3.0)
12 Ghyselen Wouter (2133N)( 3.0) 1-0 De True Toon (1845N)( 2.5)
22 De Weird Matthias (2004N)( 3.0) 1-0 Ooghe Jean-Marie (1804N)( 2.0)
23 Legemaat Gerrit (1993N)( 2.5) 1-0 Van De Putte Ben (1754N)( 2.0)
35 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 2.0) 1-0 Gulieva Karina (1208N)( 1.0)
36 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0) 0-1 Karstens Lex (1824N)( 2.5)
37 Temmerman Hans (1807N)( 2.0) 1-0 Dreelinck Jacob (1476N)( 1.5)
43 De Weird Evy (1615N)( 1.5) 1-0 Diedrich Walter ( 0 )( 1.5)
49 De Gendt Eddy (1498N)( 1.0) ½-½ Debucke Dimitri (1385N)( 1.0)

R4
3 Sneppe Herman (1973N)( 2.5) 0-1 Michiels Dirk (2295N)( 3.5)
4 Saligo Luc (2105N)( 3.0) ½-½ Schalkx Johnny (2191N)( 3.0)
7 Vanhauwaert Kurt (1744N)( 3.0) ½-½ Ghyselen Wouter (2133N)( 3.0)
9 Bosschem Eddy (1900N)( 2.5) ½-½ Ghysels Marc (2140N)( 2.5)
15 Versporten Wim (2009N)( 3.0) 1-0 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 2.0)
16 Hock Diego (2005N)( 3.0) 1-0 Temmerman Hans (1807N)( 2.0)
17 Han Yichen (1510N)( 2.0) 0-1 De Weird Matthias (2004N)( 3.0)
26 Mouhsine Rachid (1672N)( 2.5) 1-0 Poelman Geoffrey (1863N)( 1.5)
29 De True Toon (1845N)( 2.5) 1-0 De Weird Evy (1615N)( 1.5)
40 Van De Putte Ben (1754N)( 2.0) 1-0 Deschuyteneer Lucien (1473N)( 1.0)
41 Nellen Marcel (1742N)( 2.0) 1-0 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0)
49 Deschuyteneer Willy (1343N)( 1.0) ½-½ De Gendt Eddy (1498N)( 1.0)

R5
2 Becx César (2094N)( 4.5) 0-1 Michiels Dirk (2295N)( 5.0)
6 De Weird Matthias (2004N)( 3.5) 0-1 Lagrain Jan (2135N)( 5.0)
7 Ghyselen Wouter (2133N)( 4.5) 1-0 Keiman Clemens (1876N)( 4.0)
8 Tomme Lowie (2000N)( 4.5) ½-½ Saligo Luc (2105N)( 4.0)
15 Ghysels Marc (2140N)( 4.0) 1-0 Debrouwere Jeroen (1906N)( 3.0)
26 Caufriez Olivier (1872N)( 3.0) 1-0 Van De Putte Ben (1754N)( 3.0)
29 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 3.5) 1-0 Han Yichen (1510N)( 3.0)
31 Temmerman Hans (1807N)( 3.5) 1-0ffHuysman Robert (1487N)( 2.0)
32 Poelman Geoffrey (1863N)( 3.5) 1-0 Matthijs Luc (1580N)( 2.5)
40 De Weird Evy (1615N)( 2.0) ½-½ Dreelinck Jacob (1476N)( 3.0)
50 Evens Joris (1449N)( 2.0) 1-0 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0)

R6
1 Michiels Dirk (2295N)( 5.0) ½-½ Ringoir Tanguy (2474N)( 5.0)
4 Sarrau Jelle (2359N)( 4.5) ½-½ Ghyselen Wouter (2133N)( 4.5)
6 Saligo Luc (2105N)( 4.0) ½-½ Clijsen Mark (2052N)( 4.5)
8 Sneppe Herman (1973N)( 4.0) ½-½ Ghysels Marc (2140N)( 4.0)
18 Temmerman Hans (1807N)( 3.5) ½-½ De Weird Matthias (2004N)( 3.5)
19 Eijk Yuri (1963N)( 3.5) ½-½ Van Puyvelde Stijn (1825N)( 3.5)
27 Kutchoukov Daniel (1778N)( 2.5) 0-1 Poelman Geoffrey (1863N)( 3.5)
33 Van De Putte Ben (1754N)( 3.0) 1-0 De Smet Karl (1594N)( 2.0)
40 Jorgensen Christian (1397N)( 3.0) 1-0 De Weird Evy (1615N)( 2.0)
52 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0) 0-1 Van Der Voorde Sonja (1427N)( 2.0)

R7
2 Lai Hing Ting (2401N)( 6.0) 1-0 Michiels Dirk (2295N)( 5.0)
5 Ghyselen Wouter (2133N)( 5.5) 1-0 Dudink Bas (1960N)( 4.5)
8 Ghysels Marc (2140N)( 4.0) 0-1 Audenaert Bart (2021N)( 5.0)
9 Versporten Wim (2009N)( 4.5) ½-½ Saligo Luc (2105N)( 4.5)
15 Verlinden Robijn (2052N)( 4.5) 1-0 Poelman Geoffrey (1863N)( 3.5)
16 Van Amerongen Peggy (2008N)( 4.5) 1-0 Temmerman Hans (1807N)( 3.5)
21 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 4.0) ½-½ Bosschem Eddy (1900N)( 4.0)
29 Wittevrongel Jarith ( 0 )( 3.0) 0-1 Van De Putte Ben (1754N)( 4.0)
38 Boom Harrie (1768N)( 3.0) 1-0 De Gendt Eddy (1498N)( 2.0)
41 De Weird Evy (1615N)( 3.0) 1-0 Van De Velde Georges (1386N)( 2.0)
49 Kutchoukov Thomas ( 688N)( 2.0) 1-0 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0)

R8
2 Descamps Stijn (2067N)( 6.0) ½-½ Ghyselen Wouter (2133N)( 6.0)
3 Michiels Dirk (2295N)( 5.5) ½-½ Sarrau Jelle (2359N)( 6.0)
11 Saligo Luc (2105N)( 4.5) 0-1 Van Amerongen Peggy (2008N)( 5.5)
14 Keiman Clemens (1876N)( 4.5) ½-½ Ghysels Marc (2140N)( 4.5)
16 De Weird Matthias (2004N)( 5.0) 1-0 Meskens Stephan (1850N)( 4.0)
20 Van De Putte Ben (1754N)( 5.0) 1-0 De Smedt Mark (1960N)( 4.0)
23 Debrouwere Jeroen (1906N)( 4.5) ½-½ Van Puyvelde Stijn (1825N)( 4.5)
27 Poelman Geoffrey (1863N)( 4.5) 1-0 De Groof Maurice (1750N)( 3.5)
31 Temmerman Hans (1807N)( 4.0) ½-½ De Wit Han (1558N)( 4.0)
41 Han Yichen (1510N)( 4.0) 1-0 De Weird Evy (1615N)( 3.0)
50 De Gendt Eddy (1498N)( 3.0) 1-0 Van Der Voorde Sonja (1427N)( 2.0)
54 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0) 0-1 Haverbeke Jean-Pierre (1494N)( 2.5)

R9
1 Ghyselen Wouter (2133N)( 6.0) 0-1 Ringoir Tanguy (2474N)( 7.5)
5 Clijsen Mark (2052N)( 5.5) 0-1 Michiels Dirk (2295N)( 6.5)
13 Denys Frank (1917N)( 5.5) ½-½ De Weird Matthias (2004N)( 5.5)
14 Sneppe Herman (1973N)( 6.0) 1-0 Van De Putte Ben (1754N)( 5.0)
15 Ghysels Marc (2140N)( 5.5) 1-0 Vanhee Freddy (1872N)( 4.5)
16 Busschots Johan (1881N)( 5.5) 1-0 Saligo Luc (2105N)( 4.5)
19 Van Puyvelde Stijn (1825N)( 5.0) ½-½ Hock Diego (2005N)( 5.0)
21 Eijk Yuri (1963N)( 5.0) ½-½ Poelman Geoffrey (1863N)( 5.0)
30 Claudon Andreas (1641N)( 4.5) ½-½ Temmerman Hans (1807N)( 4.5)
42 Ninclaus Wouter (1661N)( 4.0) 1-0 De Gendt Eddy (1498N)( 3.0)
43 De Weird Evy (1615N)( 3.5) ½-½ Evens Joris (1449N)( 3.5)
53 Lefebvre Willy (1487N)( 2.5) 1-0 De Martelaere Bram ( 0 )( 1.0)
 

Summer Open Praag 2016

Laatst bijgewerkt: zondag 14 August 2016
Geschreven door David Roos

Sander Dellaert

1 40 94   Roes Frans 0 1678 NED 4,5 s 1
2 6 7   Wasik Piotr 1963 0 POL 6,5 w 0
3 29 82   Zhukavina Elena 1391 0 RUS 3,0 s 1
4 10 5   Sipila Markku 1991 0 FIN 7,0 w 0
5 27 73   Radionov Deni 1530 0 RUS 4,5 s ½
6 28 77   Thorat Aishwarya 1466 0 IND 4,0 w 1
7 16 19   Ziabari Morteza 1871 0 GER 6,0 s 0
8 25 88   Gandi Bat Erdene 1244 0 MGL 4,0 w 1
9 18 24   Dvorak Ales 1840 0 CZE 4,5 s 1

 

Ines Dellaert

 1 27 28   Wasik Jozef 1813 0 POL 5,5 s ½
2 26 19   Ziabari Morteza 1871 0 GER 6,0 w 0
3 42 75   Jackson Paul R 1501 0 ENG 2,5 s 0
4 44 31   Mazauric Julien 1797 0 FRA 4,0 w 0
5 21 71   Andras Anton 1542 0 SVK 0,5 s 1
6 44 67   Zacek Petr 1585 0 CZE 3,0 w ½
7 43 90   Bronder Polina 1208 0 NOR 3,0 s ½
8 38 46   Gravina Giuseppe 1728 0 ITA 3,5 w 1
9 33 45   Cisarik Pavol 1728 0 SVK 4,5 s 0

TIPC 2016

Laatst bijgewerkt: zondag 07 August 2016
Geschreven door David Roos

Klassement

A-reeks
23. De Herdt Yasseen 2031 5/9 22 2078 19.25 2121
34. Van Den Heede Dorian 1996 4.5/9 16.5 2047 17.00 2045
B-reeks
8. Van Poucke Simon 1963 6/9 32.5 1836 27.75 1960
54. Temmerman Hans 1834 4/9 21.5 1709 16.25 1673

R1

A-reeks
De Herdt Yasseen (2031) 0-1 Klinova Masha (2301)
Vanderwaeren Serge (2208) 1-0 Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) 1-0 Henrotte Christian (1707)
Temmerman Hans (1834) ½-½ Arabia Allan (1649)

R2

A-reeks
Decrop Hendrik (1935) 0-1 De Herdt Yasseen (2031)
Van Den Heede Dorian (1996) 0-1 Naumkin Igor (2405)
B-reeks
Guerit Justin (1771) 0-1 Van Poucke Simon (1963)/p>
Van Hoorebeke Jimmy (1720) 0-1 Temmerman Hans (1834)

R3

A-reeks
Boucquet Emile (2179) 1-0 De Herdt Yasseen (2031)
Decrop Hendrik (1935) 1-0 Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) ½-½ Porteman Eric (1847)
Temmerman Hans (1834) ½-½ De Groof Maurice (1772)

R4

A-reeks
De Herdt Yasseen (2031) 1-0 Dallemagne Maximilien (1813)
Van Den Heede Dorian (1996) 1-0 Lui Eric (1890)
B-reeks
Roels Frederik (1918) ½-½ Van Poucke Simon (1963)
Sohet Cedric (1723) 1-0 Temmerman Hans (1834)

R5

A-reeks
Thirion Marcel (2125) ½-½ De Herdt Yasseen (2031)
Van Haelst Raymond (1892) 0-1 Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) ½-½ Cornil Etienne (1994)
Bele Charles (1712) 1-0 Temmerman Hans (1834)

R6

A-reeks
De Herdt Yasseen (2031) ½-½ Barbier Wim (2083)
Lacroix Bruno (2169) ½-½ Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Chung Choong Lon Marc (1828) 0-1 Van Poucke Simon (1963)/p>
Temmerman Hans (1834) ½-½ Henry Michael (1685)

R7

A-reeks
Werner Ivan (2110) ½-½ De Herdt Yasseen (2031)
Van Den Heede Dorian (1996) ½-½ Van Uytven Eric (2074)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) ½-½ Pattyn Luc (1752)
Carella Francesco (1688) 0-1 Temmerman Hans (1834)

R8

A-reeks
De Herdt Yasseen (2031) ½-½ Lacroix Bruno (2169)
Van Den Heede Dorian (1996) ½-½ Dugailliez Guy (1941)
B-reeks
Collart Loris (1906) 1-0 Van Poucke Simon (1963)
Temmerman Hans (1834) 0-1 Frederiksen Jens (1717)

R9

A-reeks
Ancion Merowig (1988) 0-1 De Herdt Yasseen (2031)
Dublet Emilien (1906) 0-1 Van Den Heede Dorian (1996)
B-reeks
Van Poucke Simon (1963) 1-0 Ooghe Jean-Marie (1798)
Temmerman Hans (1834) ½-½ Pieroni Severino (1716)

Open van Gent 2016

Laatst bijgewerkt: maandag 25 July 2016
Geschreven door David Roos
Klassement
041 Saligo L. 2105 M Zottegem BEL 5.5 9 2126 --- 30.5 2048
133 Ghyselen T. 1552 M Zottegem BEL 4.0 9 1910 --- 24.5
149 Temmerman H. 1834 M Zottegem BEL 4.0 9 1836 --- 19.5 1880
156 Dellaert S. 1748 M Zottegem BEL 4.0 9 1639 --- 18.5 1673
164 De Weirdt E. 1699 V Zottegem BEL 4.0 9 1628 --- 16.5 1747
211 Dellaert I. 1418 V Zottegem BEL 3.0 9 1401 --- 9.5
 
R1
014 Temmerman H. (1834 N) - Cools G. (2306 N) 0-1
041 Dellaert S. (1748 N) - Verhaeren G. (2129 N) 0-1
050 Deloof K. (1701 N) - Saligo L. (2105 N) 0-1
052 De Weirdt E. (1699 N) - Becx C. (2095 N) 0-1
096 Dellaert I. (1418 N) - Van Laeken J. (1987 N) 0-1
 
R2
044 Saligo L. (2105 N) - Heidinga E. (1915 N) 1-0
080 Lambrechts L. (1610 N) - Temmerman H. (1834 N) 0-1
100 Vanden Abeele X. (1758 N) - Dellaert I. (1418 N) 1-0
104 Dolphijn M. (1376 N) - Dellaert S. (1748 N) 1-0
114 De Smet C. ( 0 ) - De Weirdt E. (1699 N) 0-1
052 Ghyselen T. (1552 N) - De Haas W. (2062 N) 0-1
 
R3
003 Michiels B. (2524 N) - Saligo L. (2105 N) 1-0
044 Temmerman H. (1834 N) - Te Bokkel G.J. (2047 N) 0-1
066 De Weirdt E. (1699 N) - Regniers Y. (1990 N) 0-1
069 Ongena N. (1975 N) - Ghyselen T. (1552 N) ½-½
099 Dellaert S. (1748 N) - Peelman L. (1536 N) 1-0
106 Dellaert I. (1418 N) - Vanwijnendaele J. (1666 N) 0-1
 
R4
032 Saligo L. (2105 N) - Wind E. (1928 N) ½-½
065 Ghyselen T. (1552 N) - De Kruif K. (1986 N) ½-½
072 Alders R. (1881 N) - De Weirdt E. (1699 N) 1-0
077 Haverbeke J.P. (1636 N) - Temmerman H. (1834 N) 1-0
092 Langie J. (1326 N) - Dellaert S. (1748 N) ½-½
114 Peelman L. (1536 N) - Dellaert I. (1418 N) 1-0
 
R5
038 Otte M. (1920 N) - Saligo L. (2105 N) ½-½
070 Jorritsma S. (1904 N) - Ghyselen T. (1552 N) 0-1
075 Beinroth M (1904 N) - Dellaert S. (1748 N) 0-1
092 Temmerman H. (1834 N) - Plukkel S. (1616 N) 1-0
099 De Weirdt E. (1699 N) - Peelman L. (1536 N) 0-1
114 Dellaert I. (1418 N) - Decruyenaere P.S. (1402 N) 1-0
 
R6
030 Saligo L. (2105 N) - Van Veelen T. (1990 N) 1-0
050 Ghyselen T. (1552 N) - Danneel G. (2006 N) 1-0
065 Dellaert S. (1748 N) - Lenders I. (1943 N) 0-1
077 Grant-Ross P. (1696 N) - Temmerman H. (1834 N) 0-1
105 Roels R. (1150 N) - De Weirdt E. (1699 N) 0-1
112 Vanson Jolien ( 0 ) - Dellaert I. (1418 N) ½-½
 
R7
026 Groot P. (1964 N) - Saligo L. (2105 N) 0-1
028 Talon A. (2073 N) - Ghyselen T. (1552 N) 1-0
060 Temmerman H. (1834 N) - Boons B. (1971 N) ½-½
087 Dgebuadze M. (1449 N) - Dellaert S. (1748 N) ½-½
095 De Weirdt E. (1699 N) - Eeckhout W. ( 0 ) 1-0
101 Dellaert I. (1418 N) - Kellner N. (1722 N) 0-1
 
R8
014 Saligo L. (2105 N) - Barendse T. (2243 N) ½-½
049 Ghyselen T. (1552 N) - Witkamp J. (2014 N) 0-1
056 Leemans H. (2020 N) - Temmerman H. (1834 N) ½-½
076 Klöpper K. (1819 N) - De Weirdt E. (1699 N) ½-½
085 Dellaert S. (1748 N) - Hofland J. (1475 N) 1-0
111 Roels R. (1150 N) - Dellaert I. (1418 N) 0-1
R9
014 Praveen K. (2246 N) - Saligo L. (2105 N) 1-0
055 Temmerman H. (1834 N) - Hill D. (2019 N) 0-1
063 Heidinga E. (1915 N) - Dellaert S. (1748 N) 1-0
069 Stuemer P. (2102 N) - Ghyselen T. (1552 N) 1-0
081 De Weirdt E. (1699 N) - Markus G. (1760 N) ½-½
100 Van De Perre P. (1670 N) - Dellaert I. (1418 N) ½-½