Jeugdtoernooi Chesspirant 2016

Laatst bijgewerkt: maandag 21 November 2016
Geschreven door David Roos

Zondag zijn we met 10 Caballossers naar het jeugdtoernooi van Chesspirant geweest. Adrian werd hier tweede in de open reeks, David werd 4e. Peter, Simon en Matthias behaalde allen hun persoonlijke doelstellingen (voor Hans eindigen).

Open reeks

2 Roos Adrian 1 2285 462 11118 6/7
4 Roos David 1 2085 462 11789 4,5/7
13 Colin Peter 1 1974 462 23841 4/7
14 Van Poucke Simon 1 1942 462 6467 3,5/7
16 De Clercq Matthias 1 1812 462 14317 3,5/7
19 Temmerman Hans 1 1742 462 2640 3/7

Tim haalde een mooie 5e plaats in de B-reeks.

-16

5 Ghyselen Tim 0 1516 462 13365 4/7 13.50

Bij de -12 speelde onze jeugd degelijk en scoorden allen op niveau!

-12

44 Vander Donckt Mattis 5 0 462 3/7
45 Murania Maya 5 0 462 3/7
55 Delvoye Gyan 5 0 462 2/7
 

BJK 2016

Laatst bijgewerkt: zaterdag 09 April 2016
Geschreven door David Roos

-12 meisjes

Ines Dellaert - Clara Burdot ½-½
Ellen Deleu - Ines Dellaert 1-0
Ines Dellaert - Elise Borgelioen 1-0
Marielle Godart - Ines Dellaert 0-1
Ines Dellaert - Marie Dgebuadze 1-0
Juliette Sleurs - Ines Dellaert ½-½
Ines Dellaert 1430 - Tyani De Rycke 1303 0-1
Ines Dellaert - Tyani De Rycke 0-1
Maud Vandeputte 0 - Ines Dellaert 1430 0-1

-16

R1
Tristan Cool - Sander Dellaert 1-0
Xander Pauwels - Tim Ghyselen 1-0
Tijs Verhellen - Robin Butzen 0-1
 
R2
Sander Dellaert - Eleen Verhelst 1-0
Tim Ghyselen - Tijs Verhellen 0-1
 
R3
Kobe Bleuze - Sander Dellaert ½-½
Tim Ghyselen - Maxime Vanwynsberghe 1-0
Tijs Verhellen - Theo Kolp 0-1
 
R4
Sander Dellaert - Olivier Verheyen 0-1
Arthur Wery - Tim Ghyselen 0-1
Angel Kaleb Akuatse - Tijs Verhellen 1-0
 
R5
Gregoire Bonte - Sander Dellaert 0-1
Tim Ghyselen - Alexie Sheen Condes ½-½
Tijs Verhellen - Lisa Sonck 1-0
 
R6
Sander Dellaert - Adriano Aguilar 1-0
Anouar Laloy - Tim Ghyselen 1-0
Theo Pieper - Tijs Verhellen 1-0
 
R7
Fleur Swennen - Sander Dellaert ½-½
Tim Ghyselen - Klaus Van Malder 0-1
Joran Tanghe - Tijs Verhellen 1-0
 
R8
Sander Dellaert - Sander Temmerman ½-½
Tim Ghyselen - Klaus Van Malder 0-1
Tijs Verhellen - Jarno Van Herreweghe 1-0
 
R9
Klaus Van Malder 1631 - Sander Dellaert 1814 ½-½
Kobe Bleuze 1536 - Tim Ghyselen 1580 0-1
Tijs Verhellen 1156 - Gauthier Rosik 1600 ½-½

-18

R1

Anton Vanhauwere - Florent Gillot 0-1
Simon Deschepper 1759 - Torben Debouver 1422 1-0
Robbert-Jan Koornstra 1757 - Leander Verstraeten 1333 1-0
 
R2
Remi Partoens 1660 - Anton Vanhauwere 1465 0-1
Torben Debouver 1422 - Arthur Ingelaere 1644 0-1
Leander Verstraeten 1333 - Anusavan Barsegjan 1627 0-1
 
R3
Arnout Verboven 1681 - Anton Vanhauwere 1465 1-0
Felix Wertz 1150 - Torben Debouver 1422 0-1
Leander Verstraeten 1333 - Remi Partoens 1660 0-1
 
R4
Anton Vanhauwere 1465 - Dries Beheydt 1596 0-1
Torben Debouver 1422 - Jeroen Langie 1363 0-1
Anais Marchal 1495 - Leander Verstraeten 1333 1-0
 
R5
Esmee Aydogan 867 - Anton Vanhauwere 1465 0-1
Christilla Rousseau 0 - Torben Debouver 1422 1-0
Leander Verstraeten 1333 - Bye
 
R6
Anton Vanhauwere 1465 - Simon Deschepper 1759 0-1
Torben Debouver 1422 - Bye
Leander Verstraeten 1333 - Sander Pouliart 1174 1-0
 
R7
Anton Vanhauwere 1465 - Bye
Torben Debouver 1422 - Sara Temmerman 1696 ½-½
Arthur Ingelaere 1644 - Leander Verstraeten 1333 1-0
 
R8
Robin Claeys 1680 - Anton Vanhauwere 1465 1-0
Anais Marchal 1495 - Torben Debouver 1422 1-0
Felix Wertz 1150 - Leander Verstraeten 1333 0-1
 
R9
Anton Vanhauwere 1465 - Benno Demey 1713 ½-½
Leander Verstraeten 1333 - Alan Meulenyzer 1615 0-1
Torben Debouver 1422 - Esmee Aydogan 867 ½-½

Studentenkampioenschap 2016

Laatst bijgewerkt: dinsdag 01 March 2016
Geschreven door David Roos

Eindklassement

N     Naam                             ELO   Club                 Ptn P Res   Win   #Zwa BC1  

1   Boucquet Emile                M 2132 KBSK Brugge     7.0 7
2   Beukema Stefan                 M 2353 Schoten         6.0 7
3   Wuytens Robin                 M 1905 Leuven Centraal 5.0 7
4   Decrop Benjamin               M 2079 KOSK Oostende   4.5 7
5   Roos David                     M 2132 Zottegem       4.0 7   ---   4     4   29.5
6   Van Simaeys Axel               M 1349 TSMechelen     4.0 7   ---   4     4   20.5
7   Vincent Ayla                   F 1771 KGSRL Gent     4.0 7   ---   4     3
8   Vincent Gwijde                 M 1830 KGSRL Gent     3.5 7   0.5   3     3   21.5
9   Snoeck Sarah                   F 1674 Landegem       3.5 6   0.5   3     3   20.5
10   De Blende Nando               M 1653 Dendermonde     3.0 7   ---   3     4   25.5
11   Bourdeaud'Hui Jolan           M 1728 Zottegem       3.0 7   ---   3     4   18.5
12   Demey Robbe                   M 1824 Aalter         3.0 7   ---   3     3   23.5
13   De Bode Joren                M 1538 Zottegem       3.0 7   ---   3     3   18.0
14 A Larmuseau Maarten             M 2271 Aalter         2.5 5   ---   2     3   24.5
15   Larsen Sander                   1932                 2.5 7   ---   2     3   21.5
16   Chandramohan Abisek             1599                 2.0 7
17   Van Den Broeck Sijmen         M   0 Dendermonde     1.5 7
18   Adriaens Frederic             M   0 Dendermonde     1.0 7

Vlaams Jeugdkampioenschap dag 1

Laatst bijgewerkt: zaterdag 20 February 2016
Geschreven door David Roos

-20/-18

Ronde 1
10 Verstraeten Leander (1341F)( 1.0) 1-0 Chaerle Josse (1934F)( 2.0)
 
Ronde 2
7 Ramacker Quinten (1985N)( 3.0) 1-0 Verstraeten Leander (1341F)( 1.0)
 
Ronde 3
11 Verstraeten Leander (1341F)( 1.0) 0-1 Vincent Ayla (1771N)( 2.0)

-16

Ronde 1
3 De Block Fabio (1972F)( 2.5) 1-0 Goossens Charle (1587F)( 1.0))
5 Dellaert Sander (1863F)( 2.0) 1-0 Daels Ilse (1387N)( 0.0))
12 Ghyselen Tim (1600F)( 1.0) 1-0 Verhelst Eleen (1083N)( 0.0))
 
Ronde 2
2 Beukema Jasper (2082F)( 3.0) 1-0 Ghyselen Tim (1600F)( 1.0)
4 Temmerman Sander (1586F)( 1.0) 0-1 Dellaert Sander (1863F)( 2.0)
13 Goossens Charle (1587F)( 1.0) 0-1 Dunford Nils (1059N)( 2.0)
 
Ronde 3
2 Dellaert Sander (1863F)( 2.0) 0-1 Beukema Jasper (2082F)( 3.0)
5 Ghyselen Tim (1600F)( 1.0) 0-1 Van Dijck Bjarne (1670N)( 2.0)
12 Leboy Robbe (1464F)( 0.0) 0-1 Goossens Charle (1587F)( 1.0)
 

-12

Ronde 1
10 Vanherck Yannick ( 0 )( 0.0) 0-1 Dellaert Ines (1402N)( 2.0)
Ronde 2
9 Dellaert Ines (1402N)( 2.0) ½-½ De Rycke Tyani (1201F)( 1.5)
Ronde 3
5 Vanhee Lars (1708F)( 2.0) ½-½ Dellaert Ines (1402N)( 2.0)

Vlaams Jeugdkampioenschap dag 2 en 3

Laatst bijgewerkt: dinsdag 01 March 2016
Geschreven door David Roos

-20/-18

Ronde 4
14 Verbruggen Birgit ( 0 )( 2.0) 0-1 Verstraeten Leander (1341F)( 4.5)
Ronde 5
10 Verstraeten Leander (1341F)( 4.5) 1-0 Callebaut Giovanni (1601F)( 4.0)
Ronde 6
9 Verstraeten Leander (1341F)( 4.5) 0-1 Snoeck Sarah (1678F)( 5.0)
Ronde 7
10 Temmerman Sara (1681F)( 5.0) 0-1 Verstraeten Leander (1341F)( 4.5)
Ronde 8
7 De Block Yordi (1930N)( 6.0) 1-0 Verstraeten Leander (1341F)( 4.5)
Ronde 9
11 Verstraeten Leander (1341F)( 4.5) ½-½ Beukema Christiaan (1673F)( 4.5)
 
Klassement
16 Verstraeten Leander (1341F) 2 M 18-11-1999 462 Zottegem 4.5/9 25.5 0 0.0 0.00 0
http://jvv.tsmschaakklub.info/eindstand/junioren

-16

Ronde 4
3 Dellaert Sander (1863F)( 5.0) 1-0 De Block Fabio (1972F)( 5.0)
10 Tanghe Joran (1514F)( 4.0) 0-1 Ghyselen Tim (1600F)( 5.5)
11 Goossens Charle (1587F)( 3.0) 1-0 Plets Laurens ( 0 )( 3.5)
 
Ronde 5
2 Boudry William (1721F)( 6.0) ½-½ Dellaert Sander (1863F)( 5.0)
9 Ghyselen Tim (1600F)( 5.5) 1-0 Goossens Charle (1587F)( 3.0)
 
Ronde 6
2 Dellaert Sander (1863F)( 2.0) 0-1 Beukema Jasper (2082F)( 3.0)
5 Ghyselen Tim (1600F)( 1.0) 0-1 Van Dijck Bjarne (1670N)( 2.0)
12 Leboy Robbe (1464F)( 0.0) 0-1 Goossens Charle (1587F)( 1.0)
 
Ronde 7
2 Dellaert Sander (1863F)( 5.0) 0-1 Ismail Tamer (2153F)( 8.0)
3 Ghyselen Tim (1600F)( 5.5) 1-0 Huettl Sofie (1760F)( 4.5)
12 Dewitte Simon (1247N)( 4.0) 0-1 Goossens Charle (1587F)( 3.0)
 
Ronde 8
1 Ismail Tamer (2153F)( 8.0) 1-0 Ghyselen Tim (1600F)( 5.5)
5 Van Dijck Bjarne (1670N)( 5.5) 1-0 Dellaert Sander (1863F)( 5.0)
10 Goossens Charle (1587F)( 3.0) 0-1 Lenaerts Robbe (1322N)( 4.0)
 
Ronde 9
3 Ghyselen Tim (1600F)( 5.5) ½-½ Verheyen Olivier (1610F)( 6.0)
7 Lenaerts Robbe (1322N)( 4.0) 0-1 Dellaert Sander (1863F)( 5.0)
10 Bleuze Kobe (1532F)( 4.5) 1-0 Goossens Charle (1587F)( 3.0)
 
Klassement
7 Ghyselen Tim (1600F) 3 M 15-11-2000 462 Zottegem 5.5/9 25.0 16 27.5 21.00 0
9 Dellaert Sander (1863F) 3 M 31-08-2000 462 Zottegem 5.0/9 27.0 0 0.0 0.00 0
24 Goossens Charle (1587F) 3 M 09-07- 2000 462 Zottegem 3.0/9 20.0 0 0.0 0.00 0

-12

Ronde 4
5 Raats Joppe (1555N)( 6.0) ½-½ Dellaert Ines (1402N)( 4.5)
Ronde 5
5 Dellaert Ines (1402N)( 4.5) 1-0 Debucke Jolan ( 0 )( 4.0))
Ronde 6
5 Dellaert Ines (1402N)( 4.5) 1-0 Caudron Meindert (1397F)( 3.5)
Ronde 7
3 Dreelinck Adriaan (1463N)( 6.5) 1-0 Dellaert Ines (1402N)( 4.5)
Ronde 8
5 De Cocq Ramin (1440F)( 5.5) 1-0 Dellaert Ines (1402N)( 4.5)
Ronde 9
7 Dellaert Ines (1402N)( 4.5) 0-1 Dgebuadze Marie (1370F)( 6.0)
Klassement
17 Dellaert Ines (1402N) 5 V 05-01-2004 462 Zottegem 4.5/9 26.0 0 0.0 0.00 0

Krokustoernooi KGSRL

Laatst bijgewerkt: woensdag 17 February 2016
Geschreven door David Roos
Sander en Tim winnen samen het krokutoernooi bij de kadetten!
Tim won uiteindelijk op 1 buch verschil!
 
01    Ghyselen Tim     1555  M   Zottegem        6.0  7   0.5  25.5
02    Dellaert Sander  1777  M   Zottegem        6.0  7   0.5  24.5
14    Verhellen Tijs   1156  M   Zottegem        3.0  7   ---  14.0
 

Criteriumtoernooi Brugge 2015

Laatst bijgewerkt: dinsdag 29 December 2015
Geschreven door David Roos
B-reeks
3 Ghyselen Tim 1535 M Zottegem 13365 5.0 7
7 Debouver Torben 1257 M Zottegem 10093 4.5 7
9 Verstraeten Leander 1213 M Zottegem 10064 4.0 7
10 Goossens Charle 1401 M Zottegem 11838 4.0 7

 

C-reeks
18 Goossens Henri 1175 M Zottegem 10467 3.0 7

Jeugdtoernooi Artevelde 2015

Laatst bijgewerkt: zondag 27 December 2015
Geschreven door David Roos

A-B reeks

3 Verstraeten Leander M Zottegem 6.5/9 0.5 1.5 0.00 0
6 Debouver Torben M Zottegem 4.0/9 0.0 0.0 0.00 0
9 Verhellen Tijs M Zottegem 2.5/9 0.0 0.0 0.00 0
10 Fauconnier Nick M Zottegem 0.0/9 0.0 0.0 0.00 0
 
 
E-reeks

6 Vander Donckt Mattis M Zottegem 5.0/9 0.0 0.0 0.00 0.0 0

http://www.sk-artevelde.be/wp-content/uploads/2015/12/Kersttornooi-Jeugd-groep-E.html

F-reeks

1 Vander Donckt Xander M Zottegem 8.0/9 0.0 0.0 0.00 0.0 0

http://www.sk-artevelde.be/wp-content/uploads/2015/12/Kersttornooi-Jeugd-groep-F.html